MENU                                                                                                                             

 

TENTOONSTELLINGEN 2013

DATUM

PLAATS

SOORT

HOND

KLASSE

KEURMEESTER

UITSLAG

13.01.13

Genk (B)

CAC

Blue

Ch.klass

Hr. Deschuymere (BE)

CAC- BOB

Ambiorixwinner 2013

13.01.13

Genk (B)

CAC

Jade

Ch.klass

Hr. Deschuymere (BE)

CAC

13.01.13

Genk (B)

CAC

Salinero

Interm.

Hr. Deschuymere (BE)

CAC- BOB

Ambiorixwinner 2013

02.02.13

Eindhoven

CAC-CACIB

Paco

Baby

Hr.Leenen (B)

BESTE BABY

02.02.13

Eindhoven

CAC-CACIB

Xuxa

Jeugd

Hr.Leenen (B)

JCAC - CAC- BOB <7 BIG

DUTCH JUNIOR CHAMPION

02.02.13

Eindhoven

CAC-CACIB

Cerberus

Jeugd

Hr.Leenen (B)

JCAC - CAC - BOB

DUTCH JUNIOR CHAMPION

03.03.13

Recklinghause (D)

CAC

Bruce

Open

Hr.Leenen (B)

CAC

03.03.13

Recklinghause (D)

CAC

Xuxa

Jeugd

Hr.Leenen (B)

JCAC- BOB

03.03.13

Recklinghause (D)

CAC

Salinero

Interm.

Hr.Leenen (B)

CAC

03.03.13

Recklinghause (D)

CAC

Suyana

Interm.

Hr.Leenen (B)

CAC- BOB

13.04.13

 Antwerpen (B)

CAC-CACIB

Blue

Ch.klas

Hr.De Wilde (B)

CAC - CACIB - BOB

13.04.13

Antwerpen (B)

CAC-CACIB

Suyana

Intem.

Hr. De Wilde (B)

CAC - CACIB - BOB

13.04.13

Antwerpen (B)

CAC-CACIB

Bruce

Open

Hr. De Wilde (B)

CAC -CACIB

13.04.13

Antwerpen (B)

CAC-CACIB

Salinero

Interm.

Hr. De Wilde (B)

CAC - CACIB - BOB

12.05.13

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Xuxa

Jeugd

Hr.Dupas (FR)

res. JCAC

12.05.13

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Salinero

Interm.

Hr.Dupas (FR)

CAC - CAC - CACIB   EUROPASIEGER 2013

12.05.13

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Suyana

Interm.

Hr.Dupas (FR)

CAC - CAC - CACIB - BOB EUROPASIEGER 2013

18.05.13

Arnhem

CAC

Bruce

Open

Ms.Upmeijer (NL)

CAC- BOB    

DUTCH CHAMPION

18.05.13

Arnhem

CAC

Paco

Pup

Ms.Upmeijer (NL)

BESTE PUP

31.05.13

Oss

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Hr. Król (PL)

JCAC - CAC - BOB

09.06.13

Lommel (BE)

CAC

Bruce

Ch.klas

Hr.Ionescu (HO)

res.CAC

09.06.13

Lommel (BE)

CAC

Blue

Ch.klas

Hr.Ionescu (HO)

                     CAC                                          BELGIUM CHAMPION 

09.06.13

Lommel (BE)

CAC

Salinero

Open

Hr.Ionescu (HO)

CAC - BOB

29.06.13

Genk (BE)

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Hr. Doedijns (NL)

JCAC - BOB

29.06.13

Genk (BE)

CAC-CACIB

Xuxa

Interm.

Hr. Doedijns(NL)

CAC - CACIB

29.06.13

Genk (BE)

CAC-CACIB

Suyana

Open

Hr. Doedijns (NL)

CAC - CACIB

06.07.13

Echt (NL)

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Ms. Deijl (NL)

res.CAC

20.07.13

Luik (BE)

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Ms.Finne (FIN)

Very Well

20.07.13

Luik (BE)

CAC-CACIB

Xuxa

Interm.

Ms.Finne (FIN)

Very Well

20.07.13

Luik (BE)

CAC-CACIB

Suyana

Open

Ms.Finne (FIN)

Very Well

14.09.13

Krefeld (D)

CAC

Paco

Jeugd

Mr.Naveda (ESP)

Very Well

14.09.13

Krefeld (D)

CAC

Bruce

Ch.klas

Mr.Naveda (ESP)

CAC -  Rheinlandsieger'13

VDH GERMAN CHAMPION

14.09.13

Krefeld (D)

CAC

Salinero

Open

Mr.Naveda (ESP)

CAC - BOB - Rheinlandsieger '13

VDH GERMAN CHAMPION

14.09.13

Krefeld (D)

CAC

Xuxa

Open

Mr.Naveda (ESP)

CAC - BOB - Rheinlandsiegerin'13

22.09.13

Recklinghause(D)

CAC

Xuxa

Interm.

Mr.Borkowski (PL)

CAC - BOB - BIS 3

22.09.13

Recklinghause(D)

CAC

Paco

Jeugd

Mr.Borkowski (PL)

JCAC

28.09.13

Maastricht

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Mr.Sanchez Garcia (SP)

JCAC - CAC - BOB

28.09.13

Maastricht

CAC-CACIB

Salinero

Open

Mr.Sanchez Garcia (SP)

CAC - CACIB   

DUTCH CHAMPION

28.09.13

Maastricht

CAC-CACIB

Suyana

Open

Mr.Sanchez Garcia (SP)

CAC - CACIB - BOB   

DUTCH CHAMPION

06.10.13

Zwolle

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Mr.Cathcart (Irl)

JCAC - res.CAC   

DUTCH JUNIOR CHAMPION

11.10.13

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Paco

Jeugd

Mr.Schicker (D)

Very Well

11.10.13

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Xuxa

Open

Mr.Schicker (D)

CAC - CAC - CACIB - BOB Bundessieger'13

10.11.13

CLUBMATCH

CAC

Feliz

Ch.klas

Ms.Svarstad (SE)

CAC- BOS

10.11.13

CLUBMATCH

CAC

Xuxa

Open

Ms.Svarstad (SE)

res.CAC

10.11.13

CLUBMATCH

CAC

Rumba

Jeugd

Ms.Svarstad (SE)

ZG

10.11.13

CLUBMATCH

CAC

Salinero

Ch.klas

Ms.Svarstad (SE)

CAC - BOB - CLUBWINNER'13

10.11.13

CLUBMATCH

CAC

Suyana

Ch.klas

Ms.Svarstad (SE)

CAC - BOS

14.12.13

AMSTERDAM

CAC-CACIB

Suyana

Ch.klas

Mr.Doedijns (NL)

2x CAC - CACIB - BOB  WINNER 2013

14.12.13

AMSTERDAM

CAC-CACIB

Rumba

Jeugd

Mr.Doedijns (NL)

JCAC JEUGD WINNER'13

14.12.13

AMSTERDAM

CAC-CACIB

Ice

Baby

Mr.v.Raamsdonk (NL)

BESTE BABY

 

 

CAC-CACIB

 

 

 

 

TENTOONSTELLINGEN 2012

DATUM

PLAATS

SOORT

HOND

KLASSE

KEURMEESTER

UITSLAG

29.01

Castrop- Rauxel (D)

CAC

Bruce

Jeugd

Hr.Wilberg.(N)

JCAC

29.01

Castrop- Rauxel (D)

CAC

Brisa

Jeugd

Hr.Wilberg.(N)

JCAC - BOB

29.01

Castrop- Rauxel (D)

CAC

Fuego

Interm.

Hr.Wilberg.(N)

CAC - BOB

29.01

Castrop- Rauxel (D)

CAC

Jade

Interm.

Hr.Wilberg.(N)

CAC - BOB

11.02.

Genk (BE)

CAC

Billy

Ch.klass

Hr.Krol (PL)

CAC - BOB

11.03

Recklinghausen (D)

CAC

King

Ch.klass

Mv.Blaha (A)

CAC

VDH GERMAN CHAMPION

11.03

Recklinghausen (D)

CAC

Bruce

Jeugd

Mv.Blaha (A)

JCAC

11.03

Recklinghausen (D)

CAC

Brisa

Jeugd

Mv.Blaha (A)

JCAC- BOB

VDH GERMAN JUNIOR CHAMPION

11.03

Recklinghausen (D)

CAC

Fuego

Interm.

Mv.Blaha (A)

CAC- BOB

11.03

Recklinghausen (D)

CAC

Salinero

Jeugd

Mv.Blaha (A)

JCAC- BOB

11.03

Recklinghausen (D)

CAC

Suyana

Jeugd

Mv.Blaha (A)

JCAC

11.05

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Bruce

Interm.

Mv.Heine (D)

   CAC - CAC- CACIB               EUROPASIEGER 2012

11.05

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Briss

Interm.

Mv.Heine (D)

CAC - CAC- CACIB -BOB     EUROPASIEGER 2012

11.05

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Salinero

Jeugd

Mv.Heine (D)

JCAC- BOB               EUROPAJUGENDSIEGER 2012

11.05

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Suyana

Jeugd

Mv.Heine (D)

U2

12.05

Dortmund (D)

CAC

Bruce

Interm.

Hr.Weinberg (D)

G

12.05

Dortmund (D)

CAC

Briss

Interm.

Hr.Weinberg (D)

Very Well

12.05

Dortmund (D)

CAC

Salinero

Jeugd

Hr.Weinberg (D)

JCAC- BOB

VDH GERMAN JUNIOR CHAMPION

12.05

Dortmund (D)

CAC

Suyana

Jeugd

Hr.Weinberg (D)

U2

26.05

Arnhem

CAC-CACIB

Fuego

Interm.

Hr.Levente (HUN)

CAC- CACIB

26.05

Arnhem

CAC-CACIB

Salinero

Jeugd

Hr.Levente (HUN)

JCAC - CAC- BOB  < 8 BIG

26.05

Arnhem

CAC-CACIB

Suyana

Jeugd

Hr.Levente (HUN)

JCAC - CAC- BOB

09.06

Tilburg

CAC-CACIB

Suyana

Jeugd

Ms. Gielisse( NL)

Very Well

09.06

Tilburg

CAC-CACIB

Salinero

Jeugd

Ms. Gielisse( NL)

JCAC - CAC- BOB

23.06

Uden

CAC-CACIB

Salinero

Jeugd

Ms. Kadike (L)

JCAC - CAC- BOB  

DUTCH JUNIOR CHAMPION

23.06

Uden

CAC-CACIB

Xuxa

Baby

Ms. Kadike (L)

VERY PROMISSING, Best Baby, <6 BIG

30.06

Genk (BE)

CAC-CACIB

King

Ch.klass

Mv.Louhi (FI)

 CAC - CACIB- BOB  

BELGIUM CHAMPION

30.06

Genk (BE)

CAC-CACIB

Briss

Interm.

Mv.Louhi (FI)

Very Well

30.06

Genk (BE)

CAC-CACIB

Billy

Ch.klass

Mv.Louhi (FI)

CAC - CACIB - BOB  

30.06

Genk (BE)

CAC-CACIB

Jade

Open

Mv.Louhi (FI)

Very Well

22.07

Luik (BE)

CAC-CACIB

Bruce

Interm

Mv. Zake (LV)

res.CAC - res.CACIB

22.07

Luik (BE)

CAC-CACIB

Briss

Interm.

Mv. Zake (LV)

CAC - CACIB

22.07

Luik (BE)

CAC-CACIB

Jade

Open

Mv. Zake (LV)

CAC - CACIB- BOB  

22.07

Luik (BE)

CAC-CACIB

Billy

Ch.klass

Mv. Zake (LV)

 CAC - CACIB- BOB  

BELGIUM CHAMPION

25.08

Rotterdam

CAC-CACIB

Xuxa

Pup

Hr. Horak (CZ)

VERY PROMISSING, Best Baby

25.08

Rotterdam

CAC-CACIB

Fuego

Open

Hr. Horak (CZ)

Very Well

25.08

Rotterdam

CAC-CACIB

Suyana

Jeugd

Hr. Horak (CZ)

JCAC - res.CAC

25.08

Rotterdam

CAC-CACIB

Jade

Open

Hr. Horak (CZ)

 CAC - CACIB- BOB

DUTCH CHAMPION

01.09

Luxemburg

CAC-CACIB

Suyana

Jeugd

Mv.Liimatainen(FIN)

 2 exl.

09.09

Krefeld (D)

CAC

Salinero

Interm.

Mss.Voye (D)

CAC - BOB - Rheinlandsieger '12

09.09

Krefeld (D)

CAC

Jade

Open

Mss.Voye (D)

 CAC - Rheinlandsieger '12

GERMAN VDH CHAMPION

09.09

Krefeld (D)

CAC

Bruce

Interm.

Mss.Voye (D)

CAC - Rheinlandsieger '12

09.09

Krefeld (D)

CAC

Blue

Champ.

Mss.Voye (D)

CAC -BOB - Rheinlandsieger '12

GERMAN VDH CHAMPION

15.09

Kampioensclubmatch

CAC

Salinero

Interm.

Hr.Blumel (A)

CAC

15.09

Kampioensclubmatch

CAC

Suyana

Jeugd

Hr.Blumel (A)

CAC - BOB  - Beste Jeugdhond     CLUBWINNER 2012   Ticket Hond vh Jaar 2012                                            

29.09

Maastricht

CAC-CACIB

Suyana

Jeugd

Hr.Walsh (IER)

 JCAC - CAC- BOB

DUTCH JUNIOR CHAMPION

29.09

Maastricht

CAC-CACIB

Cerberus

Jeugd

Hr.Walsh (IER)

JCAC - CAC- BOB

29.09

Maastricht

CAC-CACIB

Fuego

Open

Hr.Walsh (IER)

CAC - CACIB

DUTCH CHAMPION

29.09

Maastricht

CAC-CACIB

Blue

Champ.

Hr.Walsh (IER)

CAC - CACIB- BOB

DUTCH CHAMPION

13.10

Dortmund

CAC-CACIB

Salinero

Interm.

Hr.Skok (Hun)

CAC - CAC - CACIB - Bundessieger 2012

13.10

Dortmund

CAC-CACIB

Suyana

Interm.

Hr.Skok (Hun)

CAC - CAC - CACIB - BOB          Bundessieger 2012

24.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Blue

Champ.

Hr.Barak (Isr)

CAC - CAC - CACIB - BOB          WINSTER 2012       

24.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Xuxa

Jeugd

Hr.Barak (Isr)

                JCAC - res.CAC                                    JEUGD WINNER 2012    

24.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Suyana

Interm.

Hr.Barak (Isr)

CAC - CAC - CACIB - BOB          WINSTER 2012           

24.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Cerberus

Jeugd

Hr.Barak (Isr)

    Very Well  

24.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Chimaera

Jeugd

Hr.Barak (Isr)

G

15.12

Wijchen

CAC-CACIB

Xuxa

Jeugd

Mv.Loch-Romans (NL)

JCAC - CAC -BOB

15.12

Wijchen

CAC-CACIB

Cerberus

Jeugd

Mv.Loch-Romans (NL)

 JCAC - CAC -BOB

15.12

Wijchen

CAC-CACIB

Chimaera

Jeugd

Mv.Loch-Romans (NL)

Very Well

                                           

TENTOONSTELLINGEN 2011

DATUM

PLAATS

SOORT

HOND

KLASSE

KEURMEESTER

UITSLAG

 

15.01

Genk (B)

CAC

Zorba

Ch.klasse

Hr.Doedijns (NL)

Very Well

15.01

Genk (B)

CAC

Billy

Ch.klasse

Hr.Doedijns (NL)

Very Well

15.01

Genk (B)

CAC

King

Intermediar

Hr.Doedijns (NL)

CAC

15.01

Genk (B)

CAC

Blue

Intermediar

Hr.Doedijns (NL)

 CAC  - BOB

12.02

Rheinberg  (D)  

CAC-CACIB

King

Intermediar

Hr.Meijerink (D)

CAC- CACIB - Rheinlandsieger 2011

12.02

Rheinberg  (D) 

CAC-CACIB

Blue

Jeugd

Hr.Meijerink (D)

JCAC - BOB Rheinlandjugendsieger 2011

VDH GERMAN JUNIOR CHAMPION

12.02

Rheinberg  (D) 

CAC-CACIB

Jade

Jeugd

Hr.Meijerink (D)

 JCAC - BOB    Rheinlandjugendsieger 2011

13.02

Zuthpen

CAC

Fuego

Puppen

Hr.Hilverda (NL)

BEST PUPPY

13.02

Zuthpen

CAC

Jade

Jeugd

Hr.Hilverda (NL)

Very Well

20.02

Amersfoort

Hond vh jaar Show

FELIZ

..........

Dhr. G. Jipping

GEEN PLAATSING

19.03

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

Blue

Intermediar

Mss.Blaha (A)

CAC 

19.03

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

King

Intermediar

Mss.Blaha (A)

CAC  - BOB

19.03

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

Jade

Jeugd

Mss.Blaha (A)

JCAC - BOB

19.03

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

Fuego

Jeugd

Mss.Blaha (A)

JCAC - BOB

20.3

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

King

Intermediar

Mss.Poduschka-Aigner (A)

Very Well

20.3

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

Blue

Intermediar

Mss.Poduschka-Aigner (A)

CAC  - BOB

20.3

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

Jade

Jeugd

Mss.Poduschka-Aigner (A)

JCAC - BOB

20.3

RECKLINGHAUSEN (D)

CAC SPEZ.SHOW

Fuego

Jeugd

Mss.Poduschka-Aigner (A)

JCAC - BOB

17.04

Antwerpen

CAC-CACIB

King

Intermediar

Dhr.Deschuymere (BE)

CAC - CACIB -BOB

17.04

Antwerpen

CAC-CACIB

Blue

Intermediar

Dhr. Deschuymere (BE)

 Very Well

17.04

Antwerpen

CAC-CACIB

Billy

Ch. klasse

Dhr.  Deschuymere (BE)

res.CAC- res.CACIB

06.05

DORTMUND (D)

JAHRHUNDERDSSIEGER

CAC-CACIB

King

Intermediar

Mss.Heine (D)

(res.)CAC - CACIB

06.05

DORTMUND (D)

JAHRHUNDERDSSIEGER

CAC-CACIB

Blue

Intermediar

Mss.Heine (D)

2x CAC -CACIB  JAHRHUNDERTSIEGER                      FCI CENTENARY AWARD

06.05

DORTMUND (D)

JAHRHUNDERDSSIEGER

CAC-CACIB

Jade

Jeugd

Mss.Heine (D)

JCAC    JAHRHUNDERTJUGENDSIEGER

06.05

DORTMUND (D)

JAHRHUNDERDSSIEGER

CAC-CACIB

Fuego

Jeugd

Mss.Heine (D)

JCAC - BOB  JAHRHUNDERTJUGENDSIEGER

07.05

DORTMUND (D)

EUROPASIEGER

CAC-CACIB

King

Intermediar

Mss de Ridder (B)

CAC - (res.)CACIB

07.05

DORTMUND (D)

EUROPASIEGER

CAC-CACIB

Blue

Intermediar

Mss de Ridder (B)

2X CAC - CACIB      EUROPASIEGER 2011

07.05

DORTMUND (D)

EUROPASIEGER

CAC-CACIB

Jade

Jeugd

Mss de Ridder (B)

JCAC - BOB   EUROPAJUGENDSIEGER 2011  

VDH GERMAN JUNIOR CHAMPION 

07.05

DORTMUND (D)

EUROPASIEGER

CAC-CACIB

Fuego

Jeugd

Mss de Ridder (B)

JCAC          EUROPAJUGENDSIEGER 2011  

VDH GERMAN JUNIOR CHAMPION 2011

28.05

Oss

CAC-CACIB

Jade

Jeugd

Hr.Deutscher (D)

JCAC - CAC- BOB

28.05

Oss

CAC-CACIB

Fuego

Jeugd

Hr.Deutscher (D)

JCAC - res CAC

11.06

Arnhem

CAC-CACIB

Google

Open

Mss.Zwaardman-pinster

CAC - CACIB  

DUTCH CHAMPION

11.06

Arnhem

CAC-CACIB

Jade

Jeugd

Mss.Zwaardman-pinster

J-CAC - CAC - BOB 

11.06

Arnhem

CAC-CACIB

Fuego

jeugd

Mss.Zwaardman-pinster

Very Well

26.06

Genk

CAC-CACIB

Zorba

Ch.Klasse

Mss de Ridder (B)

CAC - CACIB

26.06

Genk

CAC-CACIB

Billy

Ch.Klasse

Mss de Ridder (B)

res.CAC -res. CACIB

26.06

Genk

CAC-CACIB

King

Intermediar

Mss de Ridder (B)

CAC - CACIB - BOB

26.06

Genk

CAC-CACIB

Blue

Intermediar

Mss de Ridder (B)

Very Well

02.07

Echt

CAC-CACIB

Jade

Jeugd

Hr.Pedersen (N)

JCAC - CAC- BOB

DUTCH JUNIOR CHAMPION

02.07

Echt

CAC-CACIB

Fuego

Jeugd

Hr.Pedersen (N)

JCAC

14.08

Kamen (D)

CAC

Fuego

Jeugd

Hr.Sinko (Slov)

JCAC

14.08

Kamen (D)

CAC

Jade

Intermediar

Hr.Sinko (Slov)

CAC - BOB

14.08

Kamen (D)

CAC

Zorba

Ch.Klasse

Hr.Sinko (Slov)

CAC - BOB

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Fuego

Jeugd

Ms. Pylvanainen(SF)

Very Well

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Bronce

Pup

Ms. Pylvanainen(SF)

VERY PROMISSING, Best Male Puppy

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Brisa

Pup

Ms. Pylvanainen(SF)

PROMISSING

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Bronce/Brisa

Koppels

Hr.Schepers

*********

02.10

Zwolle

CAC-CACIB

Blue

Ch.klasse

Mr.Craufort (IER)

CAC -CACIB - BOB

02.10

Zwolle

CAC-CACIB

Bronce

Pup

Mr.Craufort (IER)

VERY PROMISSING, Best Male Puppy

02.10

Zwolle

CAC-CACIB

Brisa

Pup

Mr.Craufort (IER)

VERY PROMISSING, Best Female puppy, BIG 7

02.10

Zwolle

CAC-CACIB

Salinero

Baby

Mr.Craufort (IER)

VERY PROMISSING, Best Male Baby, BIG 1

02.10

Zwolle

CAC-CACIB

Suyana

Baby

Mr.Craufort (IER)

VERY PROMISSING, Best Female Baby

02.10

Zwolle

CAC-CACIB

Bronce/Brisa

Koppels

Mr. Rohlin (DK)

*********

15.10

Dortmund

2x CAC-CACIB

Fuego

Intermediar

Mr.Staunskjaer (DK)

Very Well

15.10

Dortmund

2x z CAC-CACIB

Jade

Intermediar

Mr.Staunskjaer (DK)

2x CAC - BOB - BUNDESSIEGER 2011

15.10

Dortmund

CAC-CACIB

Bronce

Jeugd

Mr.Staunskjaer (DK)

Very Well

15.10

Dortmund

CAC-CACIB

Brisa

Jeugd

Mr.Staunskjaer (DK)

JCAC - BOB BUNDESJUGENDSIEGER 2011

06.11

Bleiswijk

CAC-CACIB

King

Open

Mr.Mahonen (FIN)

res.CACIB (nu als vol CACIB)

INTERNATIONAL CHAMPION

06.11

Bleiswijk

CAC-CACIB

Bronce

Jeugd

Mr.Mahonen (FIN

JCAC - res.CAC (nu als vol CAC)

06.11

Bleiswijk

CAC-CACIB

Brisa

Jeugd

Mr.Mahonen (FIN

JCAC - CAC

06.11

Bleiswijk

CAC-CACIB

Bronce/Brisa

Koppels

 

  6e PLAATS

06.11

Bleiswijk

CAC-CACIB

Fuego

Jeugd

Mr.Mahonen (FIN

JCAC - CAC - BOB

DUTCH JUNIOR CHAMPION

06.11

Bleiswijk

CAC-CACIB

Salinero

Baby

Mr.Mahonen (FIN

VERY PROMISSING, Best Baby

26.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Bronce

Jeugd

Hr.Jipping (NL)

JCAC - 2x CAC 

JUNIOR WINNER 2011

26.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Briss

Jeugd

Hr.Jipping (NL)

JCAC - 2x CAC - BOB

JUNIOR WINSTER 2011

26.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Salinero

Baby

Hr.Jipping (NL)

VERY PROMISSING, Best Baby

26.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Suyana

Baby

Hr.Jipping (NL)

VERY PROMISSING, Best Baby

12.12

Wijchen

CAC-CACIB

King

Open

Mv.Zwaartman-Pinster (NL)

CAC - CACIB 

DUTCH CHAMPION

12.12

Wijchen

CAC-CACIB

Bronce

Jeugd

Mv.Zwaartman-Pinster (NL)

JCAC - res CAC 

DUTCH JUNIOR CHAMPION

12.12

Wijchen

CAC-CACIB

Briss

Jeugd

Mv.Zwaartman-Pinster (NL)

JCAC - CAC  - BOB

DUTCH JUNIOR CHAMPION

12.12

Wijchen

CAC-CACIB

Bronce/Briss

Koppels

Hr.Smits (NL)

3th place!

 

 

 

 

 

 

 

TENTOONSTELLINGEN 2010

DATUM

PLAATS

SOORT

HOND

KLASSE

KEURMEESTER

UITSLAG

 

 

 

 

 

 

 

05.02

Eindhoven

CAC-CACIB

Billy

Jeugd

Hr.Helgesen (No)

JCAC - CAC  - BOB

DUTCH JUNIOR CHAMPION

05.02

Eindhoven

CAC-CACIB

Google

Jeugd

Hr.Helgesen (No)

 JCAC  -  CAC

28.02

Rheinberg (D)

CAC

Zorba

Open

Hr.Jovanovic

CAC

28.02

Rheinberg (D)

CAC

Feliz

Ch. klasse

Hr.Jovanovic

CAC - BOB - RHEINLANDSIEGER 2010

28.02

Rheinberg (D)

CAC

Billy

Intermediar

Hr.Jovanovic

CAC - RHEINLANDSIEGER 2010

28.03

Luxemburg

CAC-CACIB

Google

Jeugd

Mss.Talvitie (Fin)

 LUXEMBURG JUNIOR CHAMPION

28.03

Luxemburg

CAC-CACIB

Zorba

Open

Mss.Talvitie (Fin)

 Very Well

28.03

Luxemburg

CAC-CACIB

Feliz

Ch. klasse

Mss.Talvitie (Fin)

CACL - CACIB

28.03

Luxemburg

CAC-CACIB

Billy

Intermediar

Mss.Talvitie (Fin)

CACL - CACIB

07.05

Dortmund (D)

CAC

King

Jeugd

Hr.Járvinen (Fin)

JCAC  - BOB

07.05

Dortmund (D)

CAC

Zorba

Ch. klasse

Hr.Járvinen (Fin)

Very Well

07.05

Dortmund (D)

CAC

Google

Jeugd

Hr.Járvinen (Fin)

Good

09.05

Dortmund (D)

 CAC -CACIB

Zorba

Ch. klasse

Hr.Spoljariç (HO)

2X CAC  - CACIB -BOB - VDH EUROPASIEGER 

INTERNATIONAL CHAMPION

09.05

Dortmund (D)

 CAC -CACIB

King

Jeugd

Hr.Spoljariç (HO)

JCAC  -  BOB  - VDH EUROPA JUGENDSIEGER

09.05

Dortmund (D)

 CAC -CACIB

Google

Jeugd

Hr.Spoljariç (HO)

res.JCAC ( hier als vol jCAC)

22.05

Arnhem

CAC-CACIB

King

Jeugd

Mss.Upmeijer (NL)

JCAC  -  CAC - BOB 

22.05

Arnhem

CAC-CACIB

Google

Jeugd

Mss.Upmeijer (NL)

JCAC  -  CAC - BOB 

05.06

Hulten

CAC-CACIB

King

Jeugd

Hr.Prins

JCAC  -  CAC - BOB 

05.06

Hulten

CAC-CACIB

Google

Jeugd

Hr.Prins

JCAC  - res.CAC

DUTCH JUNIOR CHAMPION

13.06

Lommel (BE)

CAC

Billy

Open

Hr.  Jipping (NL)

CAC - BOB

13.06

Lommel (BE)

CAC

King

Jeugd

Hr.  Jipping (NL)

BEST JUNIOR DOG

13.06

Lommel (BE)

CAC

Zorba

Ch. klasse

Hr.  Jipping (NL)

CAC

19.06

Uden

CAC-CACIB

King

Jeugd

Mss.Reijniers (B)

Good

19.06

Uden

CAC-CACIB

Google

Jeugd

Mss.Reijniers (B)

Good

03.07

Genk (BE)

CAC-CACIB

Zorba

Ch. klasse

Hr. de Wilde (BE)

 res.CAC - CACIB

03.07

Genk (BE)

CAC-CACIB

King

Jeugd

Hr. de Wilde (BE)

BEST JUNIOR DOG, BOB, < 10 BIG

03.07

Genk (BE)

CAC-CACIB

Feliz

Open

Hr. de Wilde (BE)

CAC - CACIB - BOB - < 4 BIG

 BELGIUM CHAMPION          

25.07

Kamen (D) SPEZ.SHOW

CAC

Jade

Baby

Hr. Almgren (S)

BEST BABY 

25.07

Kamen (D) SPEZ.SHOW

CAC

King

Jeugd

Hr.Almgren (S)

j-CAC - BOB - Clubjugendsieger 2010

VDH GERMAN JUNIOR CHAMPION 2010

25.07

Kamen (D) SPEZ.SHOW

CAC

Blue

Jeugd

Hr.Almgrem (S)

j-CAC  - Clubjugendsieger 2010

28.08

Rotterdam

CAC-CACIB

Blue

Jeugd

Mss.Zwaardman-pinster

JCAC - CAC - BOB

28.08

Rotterdam

CAC-CACIB

King

Jeugd

Mss.Zwaardman-pinster

JCAC - CAC 

 DUTCH JUNIOR CHAMPION

28.08

Rotterdam

CAC-CACIB

Jade

Baby

Mss.Zwaardman-pinster

BEST BABY 

19.09

Wijchen

CLUBMATCH

Jade

Baby

Hr.  Jipping (NL)

VERY PROMISSING

19.09

Wijchen

CLUBMATCH

King

Jeugd

Hr.  Jipping (NL)

Very Well

19.09

Wijchen

CLUBMATCH

Fuego

Baby

Hr.  Jipping (NL)

 BEST BABY, BIS1

19.09

Wijchen

CLUBMATCH

Blue

Jeugd

Hr.  Jipping (NL)

JCAC - res.CAC

19.09

Wijchen

CLUBMATCH

Feliz

Ch.klasse

Hr.  Jipping (NL)

CAC -  BOB - Ticket hond vh jaar show

 CLUBWINNER 2010

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Jade

Baby

Hr.Pedersen (N)

VERY PROMISSING

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Fuego

Baby

Hr.Pedersen (N)

BEST BABY

25.09

Maastricht

CAC-CACIB

Blue

Jeugd

Hr.Pedersen (N)

JCAC - res.CAC

 DUTCH JUNIOR CHAMPION

17.10

Dortmund (D)

 CAC-CACIB

BILLY

Open

Mss.Billhardt (D)

2 x CAC - CACIB

VDH GERMAN CHAMPION 2010

17.10

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Blue

Jeugd

Mss.Billhardt (D)

j-CAC - BUNDESJUGENDSIEGER 2010

17.10

Dortmund (D)

CAC-CACIB

King

Intermediar

Mss.Billhardt (D)

Good

17.10

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Feliz

Ch. klasse

Mss.Billhardt (D)

2 x CAC - CACIB -BUNDESSIEGER 2010

VDH GERMAN CHAMPION 2010

27.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Feliz

Ch. klasse

Mr.Kares (FI)

2 x CAC - CACIB - WINSTER 2010

27.11

Amsterdam

 CAC-CACIB

Blue

Jeugd

Mr.Kares (FI)

Very Well

27.11

Amsterdam

CAC-CACIB

Fuego

pup

Mr.Kares (FI)

BEST PUPPY

27.11

Amsterdam

CAC-CACIB

BLUE

Breedergroup

2 BIS

12.12

Wijchen

CAC -CACIB

Billy

Ch. klasse

Hr.Meijerink (D)

             CAC - CACIB - BOB            DUTCH CHAMPION

12.12

Wijchen

CAC -CACIB

Fuego

pup

Hr.Meijerink (D)

BEST PUPPY

TENTOONSTELLINGEN 2009

DATUM

P L A A T S

SOORT

H O N D

 KLASSE

KEURMEESTER

U I T S L A G

 

 

 

 

 

 

 

07-02

Eindhoven

CAC-CACIB

Feliz

Open

Mevr.Heine  (D)

CAC - CACIB - BOB

07-02

Eindhoven

CAC-CACIB

Billy

Puppen

Mevr.Heine (D)

VERY PROMISSING, BEST PUP

22-02

Hoogstraten (B)

CAC-CACIB

Feliz

Open

Dhr.M.Forte(IE)

CAC - CACIB - BOB

22-02

Hoogstraten (B)

CAC-CACIB

Billy

Puppen

Dhr.M.Forte (IE)

VERY PROMISSING, BEST PUP

22-02

Hoogstraten (B)

CAC-CACIB

Chiquilla

Open

Dhr.M.Forte (IE)

Very Well

25-04

Genk (B)

CAC

Feliz

Open

Mv.E.Deutscher (AT)

CAC -  BOB

25-04

Genk (B)

CAC

Billy

Jeugd

Mv.E.Deutscher (AT)

BEST JUNIOR DOG

30-05

Arnhem

CAC

Billy

Jeugd

Dhr.Schepers (NL)

JCAC - CAC

30-05

Arnhem

CAC

Feliz

Open

Dhr.Schepers (NL)

CAC -  BOB

13.06 

Oss 

CAC-CACIB

Billy

Jeugd

Dhr.de Wilde (B)

Very Well

13-06 

Oss 

CAC-CACIB

Feliz

Open

Dhr.de Wilde (B)

CAC - CACIB - BOB

27-06

Genk (B)

CAC-CACIB

Google

Baby

Dhr. H. Deschuymere (BE)

BEST BABY 

27-06

Genk (B)

CAC-CACIB

Feliz

Open

Dhr. H. Deschuymere (BE)

CAC - CACIB - BOB

27-06

Genk (B)

CAC-CACIB

Billy

Jeugd

Dhr. H. Deschuymere (BE)

BEST JUNIOR DOG

4-07

Echt

CAC-CACIB

Feliz

Open

Mv.Gielisse (NL)

CAC - CACIB - BOB   

 DUTCH CHAMPION

4-07

Echt

CAC-CACIB

Billy

Jeugd

Mv.Gielisse (NL)

JCAC - CAC

25-07

Luik (B)

CAC-CACIB

Google

Baby

Mv.Soleckyj-Szpunar (PL)

BEST BABY 

25-07

Luik (B)

CAC-CACIB

Feliz

Open

Mv.Soleckyj-Szpunar (PL

res.CAC- res.CACIB

29-08

Rotterdam

CAC-CACIB

Google

Baby

Dhr.Ojalvo (arg)

BEST BABY 

29-08

Rotterdam

CAC-CACIB

Billy

Jeugd

Dhr.Ojalvo (arg)

res.CAC

29-08'09

Rotterdam

CAC-CACIB

Zorba

Open

Dhr.Ojalvo (arg)

CAC - CACIB - BOB

27-09

Maastricht

CAC-CACIB

Billy

Jeugd

Wv.Haapaniemi (S)

 Very Well

27-09

Maastricht

CAC-CACIB

Google

Puppen

Wv.Haapaniemi (S)

BEST PUPPY 

17-10

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Billy

Tussenkl

Dhr.J.Weinberg (D)

         2x CAC - CACIB  

BUNDESSIEGER 2009

17-10

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Feliz

Open

Dhr.J.Weinberg (D)

2x CAC - CACIB - BOB 

 BUNDESSIEGER 2009

17-10

Dortmund (D)

CAC-CACIB

Google

Puppen

Dhr.J.Weinberg (D)

VERY PROMISSING, BEST PUP

28-11

Amsterdam

CAC-CACIB

Google

Puppen

Dhr.Hjorth (NO)

BEST PUPPY, WINNER 2009

28-11

Amsterdam

CAC-CACIB

Billy

Tussenkl

Dhr.Hjorth (NO)

Very Well

28-11

Amsterdam

CAC-CACIB

Zorba

Open

Dhr.Hjorth (NO)

2x CAC - WINSTER 2009

DUTCH CHAMPION

19-12

Wijchen

CAC-CACIB

Google

Jeugd

Dhr.Leenen (B)

Good

19-12

Wijchen

CAC-CACIB

Zorba

Open

Dhr.Leenen (B)

Good

TENTOONSTELLINGEN 2008

 DATUM      

P L A A T S

S O O R T

H O N D

 KLASSE    

KEURMEESTER

U I T S L A G

27-09

Maastricht

CAC -CACIB

Zorba

Open

Mvr.L.Zake (LV)

 res.CAC + res. CACIB

26-10

Utrecht

CAC -CACIB

Zorba

Open

Dhr.Schepers (NL)

 Very Well

26-10

Utrecht

CAC -CACIB

Billy

Baby

Dhr.Schepers (NL)

       VERY PROMISSING,              BEST BABY,  8-BIG

15-11

Kortrijk, (BE)

CAC -CACIB

Zorba1e

Open

Dhr. H. Deschuymere (BE)

CAC - CACIB

15-11

Kortrijk, (BE)

CAC -CACIB 

CHIQUILLA

 Open

Dhr. H. Deschuymere(BE)

CAC - CACIB - BOB

13-12

Genk, (BE)

CAC - CACIB

Zorba

Open

Mevr.Reyniers (BE)

Very Well

13-12

Genk, (BE)

CAC - CACIB

Billy

Baby

Mevr.Reyniers (BE)

PROMISSING

22-12

Wijchen

CAC -CACIB

Zorba

Open

Dhr.vd Weyer (NL)

CAC - CACIB - BOB